Кошик
7 відгуків
+380
67
263-16-17
+380
95
647-16-07
ТІЛЬКИ ЯСКРАВІ КОЛЬОРИ! ТІЛЬКИ ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ!

Про нас

СОНЦЕ-ВИШИВАНКИ

УКРАЇНСЬКЕ - ЦЕ ТРЕНДОВО!

В останні 2 роки весь світ звернув особливу увагу на Україну. Привід не є позитивним, але  маємо, що маємо - на Україну дивиться вся Європа, вся Америка, Азія... Під цим пильним оком розвинених країн ми стаємо сильніше і пропонуємо світові познайомитись з прекрасною стороною нашої культури. Українська музика стала якіснішою - наші музиканти активно гастролюють як Україною, так і закордоном. Українське кіно показують на міжнародних фестивалях і наші кінострічки завойовують нагороди. Українські паралімпійці вразили всю планету своїми досягненнями на олімпіаді в Ріо . Українські дизайнери одягу не відстають від цієї тенденції та приймають участь у світових показах, відкривають брендові магазини в різних країнах.

Але ми хочемо розповісти про особливий сегмент fashion-індустрії, який з`явився зовсім недавно. Новим трендом серед жінок стали сукні та сорочки, стилізовані під українську вишиванку. Це не є етно-одяг в його класичному прояві. Це сучасне вбрання, в якому відображена краса української етніки.

Нам, команді бренду СОНЦЕ-ВИШИВАНКИ, прийшлась до серця така тенденція і ми із захопленням та  особливою енергією включились в її реалізацію. Чому з особливою енергією? Тому що ідея започаткування такого проекту прийшла дівчині, яка родом із Донецька.  І для неї ця справа є особливим проявленням любові до батьківщини. Та не будемо про сумне... :)

При створенні нашої компанії ми сіли подумати, а навіщо ми це будемо робити? І прийшли до того, що нашою метою виготовлення сучасного одягу в етнічній стилістиці є впровадження української культури в повсякденне життя українців по всьому світові. Нам дуже хотілось, щоб українські вишиванки люди носили  б кожен день на роботу, на навчання, в гості до друзів, а не тільки на великі церковні свята та День Незалежності.

Ми, СОНЦЕ-ВИШИВАНКИ, створюємо наш одяг тільки з натурального льону. Саме поєднання льону та вишивки придають вбранню  особливу етнічну нотку. Візерунки вишивки розроблює команда дизайнерів, які намагаються поєднати старовинні сакральні значення певних малюнків з їх сучасним сприйняттям. За основу фасону ми беремо класичну широку сорочку, додаємо сучасних деталей та отримуємо вбрання, яке є неймовірно жіночним, ніжним та трендовим. І особливою відмінністю стало те, що наші СОНЦЕ-ВИШИВАНКИ  тільки яскравих кольорів, бо ми прагнемо принести нашим покупцям тільки яскравий настрій!

Ми бачимо, що такі сорочки та сукні виробництва СОНЦЕ-ВИШИВАНКИ або наших колег дівчата носять із задоволенням та гордістю!  Ми маємо багато замовлень із-за кордону, що говорить про необхідність українок мати єднальну ниточку зі своєю культурою, де б вони не були. В соціальних мережах ми бачимо, що багато іноземних зірок вбираються в сучасні вишиванки.  Українське стало трендовим.

Як що ви читаєте це, значить маєте в душі любов до України, до українських традицій та історії. То ж ми пропонуємо проявляти свою любов світові  та закохувати оточуючих в українське! Слухайте українську музику! Читайте українські книжки! Говоріть українською мовою! Запрошуйте гостей в Україну! Носіть український одяг! Покажіть світові красу та силу української культури! Бо Україна прекрасна та дивовижна, але поки що не всі про це знають :)

З любов`ю, СОНЦЕ-ВИШИВАНКИ!